Hra myšlenek / Mind Games (1996/104/USA/Thriller) 53% -Originál DVD-

20.05.2022 00:41
JEDNOU VĚTOU
„Minulost se vrací.... Mysl plná pomsty.... A hra plná nenávisti...

OBSAH
V minulosti měl mladý univerzitní profesor Matt Jarvis poměr se svou studentkou, blondýnkou Ivory, ale vztah se nevyvíjel podle jejích představ a ona situaci vyřešila sebevraždou. V současnosti Matt upadne opět do podezření z poměru se studentkou a je vyloučen z pedagogického sboru university. Dostává se do životní krize, začíná se mu zjevovat mrtvá Ivory a Mat se chce zastřelit. Vyhledá svou kolegyni a hledá podporu. Místo podpory však najde blond paruku a dívku, která je velmi podobná mrtvé Ivory. Někdo si hraje s jeho myslí...(oficiální text distributora)

FILMOVÁ RECENZE ČSFD
-

VELKÁ RECENZE
-

DABING
V českém znění Michal Dlouhý - Brian Krause (Matt Jarvis), Miriam Chytilová - Maria Ford (Ivory/Tess), Petra Hanžlíková - Soleil Moon Frye (Becky Hanson), Vanda Hybnerová - Raina Paris (Danielle Bocca), Lucie Trmíková - Ingrid Sthare (Ashley), Jan Pohan - Richard Paul (Meyer), Josef Carda, Věra Wajsarová, Martin Janouš a další


Vyrobil Videospoj International ve studiu Fontána s.r.o

DVD, KINA  a NÁVŠTĚVNOST
Premiéra ČR: -
Premiéra USA: -
Poprvé na DVD: 7.5.2010 Intervideo
Poprvé na Blu-ray: (Zatím nevyšlo)
 
Tvůrci a herci
Kevin Alber (Režie), Elan Sassoon (Produkce), John King (Produkce), Josh Woodward (Produkce), Deeji Mincey (Hudba), Boris Zelkin (Hudba), Andrea V. Rossotto (Kamera), Brett Hedlund (Střih), - (Casting), Nava (Scénografie), Michelle Robinson (Kostýmy), Rob Disner (Zvuk), Shauna Giesbrecht (Masky), Kevin Alber (Scénář), Brian Krause (Herec), Maria Ford (Herec), Soleil Moon Frye (Herec), Richard Paul (Herec), John Stuart Wildman (Herec), Beverly Adams (Herec)
 
1996/104/USA/Thriller
 
Zajímavost k filmu
- Film se natáčel v lokalitách Los Angeles (California USA) a University of Southern California Los Angeles California USA).
 
Odkazy