Holka k nakousnutí / Lover Girl (1997/87/USA/Komedie, Drama) 40% -Originál DVD-

09.11.2022 02:27
JEDNOU VĚTOU
„Jediné, co chtěla, byla rodina. Pak jednu našla...“

OBSAH
Jake je 16-ti letá dívka, kterou opustila její vlastní matka. Rozhodne se proto odcestovat do Los Angeles za svojí starší sestrou Darlene. Ale ani ta o ní nemá zájem. Utrápené děvče najde domov u Darleniny sousedky Marci, která je manažerkou masážního salónu. Přemluví Marci, aby u ní mohla pracovat jako masérka. Ale v salónu nejde jen o obyčejné masáže...(oficiální text distributora)

FILMOVÁ RECENZE ČSFD
Filmík o spodině americké společnosti. Matka opustí 16letou dceru a nechá ji napospas osudu. Její zfetovaná sestra se na ni vykašle a po peripetiích ji k sobě vezme sousedka, která dělá "masérku" v salonu. O USA nemám iluze a toto dílko jen přidalo beznaděj. Jinak film byl slaboučké úrovně s podprůměrnými hereckými výkony. Takže hodnotím spíše obsah... Smutné, protože si 16leté děcko zničí ideály během pár týdnů dospěje... a vidí nulovou perspektivu. (Cement73) 2*

Moje největší zklamání bylo to že jsem od tohoto filmu čekal komedii, přece tento film i vyšel v edici Komedie. Ale místo komedie jsem dostal čisté drama. Jediné štěstí pro tento film bylo to, že mě opravdu bavil. I když to nebyla komedie kterou jsem sice čekal. Děj filmu mě chytil od začátku a až do konce mě film bavil a nenudil jsem se ani na minutu. Herečky byly fajn, kamera nebyla nic moc, ale dalo se na to celé dobře dívat. Za mě dobré drama s fajn dějem. (
moviefan4) 4*

- () *

VELKÁ RECENZE
-

DABING
-

DVD, KINA  a NÁVŠTĚVNOST
Premiéra ČR: -
Premiéra USA: -
Premiéra v půjčovnách VHS/DVD:
Poprvé na DVD: 27.9.2010 DVD Hit
Poprvé na Blu-ray: (Zatím nevyšlo)
 
Tvůrci a herci
Joe Syracuse (Režie), Lisa Addario (Režie), Ehud Bleiberg (Produkce), Yitzhak Ginsberg (Produkce), Mark Pierce (Produkce), Larry Rattner (Produkce), Mark Kilian (Hudba), Dean Lent (Kamera), Poppy Das (Střih), Robin Klein (Casting), Heidi Klein (Casting), Elisabeth A. Scott (Scénografie), Vicki Farrell (Kostýmy), Jason G. Maltz (Zvuk), Mark Linden (Zvuk), Alan Decker (Zvuk), Susan Reiner (Masky), Lisa Addario (Scénář), Joe Syracuse (Scénář), Tara Subkoff (Herec), Kristy Swanson (Herec), Loretta Devine (Herec), Renée Humphrey (Herec), Susan Barnes (Herec), Sandra Bernhard (Herec), Tim Griffin (Herec), Leonard Termo (Herec), William Utay (Herec), Robert Romanus (Herec), Eric Siegel (Herec)
 
1997/87/USA/Komedie, Drama
 
Zajímavost k filmu
- Natáčení filmu probíhalo v americkém státe Kalifornie, v lokalitách Los Angeles (North Hollywood, Little Tokyo a San Fernando Valley /Údolí San Fernando/).
 
Odkazy