Diplomatická imunita / Diplomatic Immunity (1991/95/USA/Drama) 46% -Originál DVD-

31.10.2022 20:39
JEDNOU VĚTOU
„Vystoupil z armády, aby pomstil svoji dceru."

OBSAH
Vojenskou kariéru muže ukončí vražda jeho dcery, ale její vrah je propuštěn na základě diplomatické imunity na svobodu. Rozhořčený nad propuštěním vraha vystoupí z vojenské služby a připravuje soukromý plán na pomstu za vraždu své dcery. Nikdo, žádný úřad, žádná armáda, policie ani soudy mu nepomůžou. Ale také ho nikdo nemůže zastavit v jeho plánu. Vypraví se do středoamerické země, odkud vrah pochází. Tam se seznámí na černém trhu s mužem, kterému říkají Kovboj a obchoduje se zbraněmi. V cestě spravedlivé pomstě už nic nestojí. (oficiální text distributora)

FILMOVÁ RECENZE ČSFD
Jediná pozitivní věc je Hues, leč tam je teda negativním záporákem, tak jsem mu zas fandil, protože nevýraznej akční hrdina, Billyho Draga mám plný zuby a celkově je to přesně ten typ filmu, na kterej hned zapomenu o čem že to vlastně bylo. Jediný na co si zavzpomínám bude, že je to totalní mrdka a proč jsem s tím vlastně ztrácel svůj drahocený čas. (SeBig) 0*

- () *

- () *

VELKÁ RECENZE
-

DABING
-

DVD, KINA  a NÁVŠTĚVNOST    
Premiéra ČR: -
Premiéra USA: 7.8.1991     
Premiéra v půjčovnách VHS/DVD: -
Poprvé na DVD: 25.2.2011 Intervideo
Poprvé na Blu-ray: (Zatím nevyšlo)
 
Tvůrci a herci
Peter Maris (Režie), Peter Maris (Produkce), John Massari (Hudba), Gerald B. Wolfe (Kamera), Jack Tucker (Střih), Michael J. Sheridan (Střih), Annelise Collins (Casting), Leigh Nicolai Moon (Scénografie), Gini Kramer (Kostýmy), Chip Brooks (Zvuk), Tom Amelotte (Zvuk), Jeffrey R. Whitcher (Zvuk), Carolyn Taye-Loren (Masky), Jim Trombetta (Scénář), Randall Frakes (Scénář), Bruce Boxleitner (Herec), Billy Drago (Herec), Tom Bresnahan (Herec), Fabiana Udenio (Herec), Christopher Neame (Herec), Matthias Hues (Herec), Robert DoQui (Herec), Robert Forster (Herec), Meg Foster (Herec), Robert Miano (Herec), Ken Foree (Herec), Lee de Broux (Herec), Victor Mohica (Herec), Kenneth Kimmins (Herec), Santos Morales (Herec), Mike Vitar (Herec), Víctor Carpinteiro (Herec), J. Marvin Campbell (Herec)
 
1991/95/USA/Drama
 
Zajímavost k filmu
- Natáčení filmu probíhalo v americkém státě Kalifornie a to v lokalitách Southern California, Hollywood Burbank Airport, Sunset Blvd. Hollywood, Queen of Angels Hospital Los Angeles, Silver Lake Los Angeles, Vendome St. Los Angeles, Rancho Los Amigos Rehabilitation center Downey a Sable Ranch Santa Clarita.
 
Odkazy